O štít města Chebu : 


Zajímalo mě něco o skvělé, velice známé hráčce Heleně Ryšánkové :


Zajímalo mě něco o skvělé, velice známé hráčce Heleně Ryšánkové v souvislosti jak to bude s její budoucností a dalším působením. Zdrojem jsou veřejně přístupné webové informace.

Helča se u nás v Chebu účastnila pravidelně mezinárodního turnaje O Štít města Chebu a k vzhledem Helčina přestupu do Rumunska, kde bude v příští sezóně působit s jejím přítelem, mě zajímalo jediné : Zda se Helča zúčastní i letošního ročníku O štít města Chebu. Jelikož se na tuto skvělou událost a především na ní těším každým rokem, tak jsem neváhal a okamžitě jak jsem se tuto informaci dozvěděl, jsem Helče napsal.  Byl jsem moc rád, když mi napsala že ano, tato skvělá hráčka nás poctí  svou vzácnou návštěvou i letos a to od 22. listopadu do 24. listopadu 2018. 

Od nové hrací sezóny bude působit v Rumunsku spolu se svým přítelem.Přeji Helče spoustu štětí, úspěchů, ať se jí na novém působišti líbí a především spoustu sil, žádná zranění a jen a jen to nejlepší v její kariéře a v jejím životě.

45. ročník legendární O štít města Chebu letos přivítá týmy Chorvatsko, Švýcarsko, Slovensko a Česko. Turnaj bude generálkou na EURO 2018 ve Franci. :-)  Na tento ročník, se těším z mnoha důvodů a jedním z největších důvodů, je účast nejlepší házenkářky, velké hvězdy Heleny Ryšánkové. :-)

Z každého zápasu, bude zaznamenaná zvlášť fotoreportáž na webové adrese https://Www.lleskovjan.rajce.idnes.cz/